Něco nového

Trávím teď spoustu času na cestách. Přece jen, téměř denní dojíždění mi žere tři až čtyři hodiny, nějaký čas věnuju práci, pak se doplížím domů, padnu hubou na držku a ani nezapnu počítač. Ale protože jsem si nedávno (ok, relativně nedávno) pořídila telefon, který mi supluje kancelář v kapse, stáhla jsem si aplikaci na ovládání wordpressích blogů a právě tvořím první pokusný článek.
Spolu s dojížděním totiž jdou ruku v ruce hodiny a hodiny muziky, stejně jako spousta přečtených řádků, které ale pohříchu informací neoplývají a existují jen pro to,  aby si můj ubohý přetížený mozek mohl odpočinout tím, že se soustředí na něco zábavného ale nedůležitého, čímž vyloučí všechny ty okolní vlivy, které mě jinak neskutečně vytáčí. A protože slibuji už nějakou dobu, že zas pohnu s blogem, rozhodla jsem se tak učinit právě přes mobil. Psaní na mobilní klávesnici mi sice trvá dost dlouho na to, aby se délka článků výrazně zkrátila, ale to pak budu dohánět na počítači. Až ho tedy zase jednou zapnu.

image

Tenhle měsíc, totiž červen, je tak narvaný vším možným, že se ze mě pomalu stává automaton. Ráno vstanu, vybabrám se ven, letím buď překládat nebo tlumočit, pak padnu na hubu a usnu. Rinse and repeat, ad nauseam. Navíc se do konce července musíme přestěhovat a ještě jsme nezačali ani balit. To ještě bude masakr…

No, aspoň se nenudím.

Posted from WordPress for Android

2 komentáře u „Něco nového“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *