Hra je hra

SDbig
Line art spícího draka vytvořila Natoli (kliknutím přejdi)

… ale asi jen pro někoho.

Hraju si takhle v poklidu s manželem hru Galaxy, která spočívá v tom, že si člověk buduje hvězdnou základnu, ale hlavně napadá ostatní hráče.

Byli jsme v jedné alianci, což poskytuje různé procentuální výhody ve statistikách, já tam byla zástupce. Najednou po třech úspěšných týdnech za mnou velitel aliance přijde s tím, že nesdílím jeho vizi. Trochu mě to zaskočilo, protože mi sdělil akorát, že chce mít tu nejsilnější alianci, co jde, ale jak toho chce dosáhnout, to už neřekl.

Zeptala jsem se ho, jak to tedy vidí. Odpověděl mi, že ho nechápu. Já mu potvrdila, že ho nechápu, neb mi nikdy neřekl, jak toho chce dosáhnout. A tohle se v bledě modrém, zeleném a růžovém jsem se dozvěděla ještě pětkrát, ale ani slovo o jeho plánech. Načež mi sdělil, že jsem tedy zástupce prozatímní, než najde náhradu.

Myslím, že nikoho nepřekvapí, že jsem mu s aliancí švihla a založili jsme si s manželem vlastní…

Hlavní chyba se stala v tom, že mně se nepovedlo úspěšně komunikovat k veliteli, že mi musí vysvětlit, co mám dělat. A u něj zas, že se neobtěžoval mi říct, co vlastně konkrétně chce, aby se stalo.

Je to trochu jako bychom vám v Triumvirátu řekli „píšete blbě, dělejte to dobře“, ale už ne konkrétní věci, které byste mohli zlepšit.

Každopádně, pokud někdo hrajete Galaxy na serveru International 1 a chtěli byste mezi spící draky, ozvěte se 😉

1 komentář u „Hra je hra“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *